Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CAR-LAK Zbigniew Mierzwa
45-531 Opole, ul. G. Morcinka 88, tel./fax: 77 454 05 71
48-303 Nysa ul. Piłsudskiego 1A, tel./fax 77 427 00 09
51-502 Wrocław ul. Mydlana 1, tel. 724 774 600
 

Dane teleadresowe


Powiększenie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
CAR-LAK Zbigniew Mierzwa

Centrala 45-531 Opole, ul. Gustawa Morcinka 88 - lokalizacja
tel./fax: 77 454 05 71

NIP: 7541704383,  REGON: 532210033

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00

Oddział Wrocław   dane teleadresowe >>>
Oddział Nysa           dane teleadresowe >>>

e-mail: info@carlak.com.pl
e-mail: zamowienia@carlak.com.pl

Właściciel Zbigniew Mierzwa
tel. 607 230 744, e-mail: zbigniew.mierzwa@carlak.com.pl

Szef Działu Technicznego-Handlowego Arkadiusz Zacharowski
tel. 693 835 365, e-mail: arkadiusz.zacharowski@carlak.com.pl

Dział Zamówień i Logistyki Rafał Piechota
tel. 723 040 100, e-mail: rafal.piechota@carlak.com.pl

Dział Zamówień i Logistyki Waldemar Drabik
tel. 77 454 05 71, e-mail: waldemar.drabik@carlak.com.pl

Dział Zamówień i Logistyki Agnieszka Kieloch
tel. 77 454 05 71, e-mail: agnieszka.kieloch@carlak.com.pl

Specjalista Techniczny JORDAN LACKE - lakiery dla branży meblowej Ireneusz Podsiedlik
tel. 693 774 100, e-mail: ireneusz.podsiedlik@carlak.com.pl

Serwis kolorystyczny i technologia Wojciech Kaczmarek
tel. 77 454 05 71, e-mail: info@carlak.com.pl

Menedżer ds. Rozwoju Rynku i Marki Marek Gala
tel. 693 133 600, e-mail: marek.gala@carlak.com.pl

Specjalista ds. Rozwoju Rynku i Marki Mikołaj Bułkowski
tel. 693 620 600, e-mail: mikolaj.bulkowski@carlak.com.pl