Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CAR-LAK Zbigniew Mierzwa
45-531 Opole, ul. G. Morcinka 88, tel./fax: 77 454 05 71
48-303 Nysa ul. Piłsudskiego 1A, tel./fax 77 427 00 09
51-502 Wrocław ul. Mydlana 1, tel. 724 774 600
 

Ponad 25 lat doświadczenia na rynku farb i lakierów

 W 1991 roku rozpoczęliśmy działalność jako filia przedsiębiorstwa INTER-LACK - wyłącznego importera produktów lakierniczych Spies Hecker w Polsce. Od 2001 roku działamy jako PHU CAR-LAK ZBIGNIEW MIERZWA. Od tego czasu jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Spies Hecker i Challenger na terenie województwa opolskiego i dolnośląskiego. W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z hiszpańskim producentem innowacyjnych produktów lakierniczych BOSSAUTO INNOVA, stając się wyłącznym importerem tej marki na rynku polskim.

Naszą misją jest kompleksowe zaopatrzenie branży lakierniczej. Wraz z naszymi partnerami stale udoskonalamy główne zadania, którymi są rozwój i dystrybucja produktów przeznaczonych dla przemysłu, serwisów napraw blacharsko-lakierniczych, mniejszych warsztatów i pasjonatów branży. W swojej codziennej pracy kierujemy się domeną – wysoka jakość za rozsądne pieniądze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy portfolio produktów.

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym, gdzie testujemy nowe rozwiązania pojawiające się na rynku. Organizujemy dla naszych klientów szkolenia i prezentacje, chcąc tym samym zapewnić każdemu zainteresowanemu dostęp do najnowszych rozwiązań, jak również ciągłego doskonalenia się. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których branża jest rodzajem hobby.

Zestawy do renowacji reflektorów
Powiększenie

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż rozpoczęliśmy sprzedaż drugiej partii zestawów do renowacji reflektorów.

Więcej szczegółów znajdą Państwo >>> tutaj <<<

Bezpłatne testy urządzenia Ionizer PRO
Powiększenie

Nie czekaj!!!


Już dziś umów się z nami na bezpłatne testy urządzenia do dejonizacji ładunków elektrostatycznych Ionizer Pro.

Zadzwoń lub napisz - ustalimy pasujący termin testów - zupełnie ZA DARMO!!!

Przekonaj się sam o zaletach pracy z Ionizer Pro.